Anasayfaİletişim

Adana Ali Can Şen Satış Yönetmeni E-Posta: adana@avmecra.com.tr Mobil: +90 530 969 74 80
Ankara Tuncay Yılmaz Şube Müdürü E-Posta: ankara@avmecra.com.tr Mobil: +90 530 387 03 94
Antalya Seda Elgün Satış Yönetmeni E-Posta: antalya@avmecra.com.tr Mobil: +90 549 803 05 29
Balıkesir Doğuş Koçak Satış Müdürü E-Posta: balikesir@avmecra.com.tr Mobil: +90 533 764 21 03
Diyarbakır Süleyman Göğmen Satış Yönetmeni E-Posta: diyarbakir@avmecra.com.tr Mobil: +90 530 930 13 84
Edirne Gökhan Dalkılıç Satış Yönetmeni E-Posta: edirne@avmecra.com.tr Mobil: +90 530 976 78 77
Hatay Yusuf Çetin Satış Yönetmeni E-Posta: hatay@avmecra.com.tr Mobil: +90 530 149 48 35
Kırıkkale Tuncay Akgül Satış Yönetmeni E-Posta: kirikkale@avmecra.com.tr Mobil: +90 530 762 54 03
Kocaeli Hatice Korkmaz Satış Yönetmeni E-Posta: kocaeli@avmecra.com.tr Mobil: +90 530 930 13 95
Sakarya Şebnem Kurt Satış Yönetmeni E-Posta: sakarya@avmecra.com.tr Mobil: +90 530 930 13 87

İletişim Formu

Gönder